Camera IP bullet de exterior, 2MP, IR 50m, lentila varifocala motorizata 2.8-12mm, alarma 2in/2out, functii analiza video inteligenta, WDR 140dB, 3D DNR, BLC, HLC, ROI, Defog, EIS, corectie distorsiuni, slot card micro SD/SDHC/SDXC 256GB, 5 x streaming, IP67, IK10, 12VDC/PoE
1.856,38 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Dimensiuni (WxHxD) | Φ144 x 347 mm |
| Alimentare PoE | Da |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Protectie antivandalism | IK10 |
| Grad protectie | IP67 |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +60°C / <95% RH |
| CMS | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Capacitate streaming | Streaming x 5 |
| Acces simultan maxim | 20 canale simultane, 32 utilizatori pe trei niveluri (Administrator, Operator, User) |
| Ethernet | 1 RJ45 10M/100M/1000M Ethernet port |
| Tip card memorie | Micro SD / SDHC / SDXC (256GB) |
| Alarma | 2 intrari/2 iesiri |
| Functii analiza video inteligenta | Trecere bariera virtuala, detectie intrus, intrare/iesire zona predefinita, detectie bagaje nesupravegheate, detectie indepartare obiecte, detectie faciala, detectie schimbare de scena, detectie defocus, detectie miscare |
| Viteza obturator electronic | 1 s ~ 1/100,000s (Slow Shutter) |
| Reducere efect ceata (Defog) | Da |
| Tip produs | BULLET |
| Unghi de vizualizare | orizontal: 103.3° – 38.6°, vertical: 54.2° – 21.9°, diagonal: 124.2° – 44.3° |
| Tip lentila | Varifocala motorizata |
| Rezolutie | 2MP |
| Tip senzor | 1/1.8ʺ PS CMOS |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.002 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0.004 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Apertura | F1.2 – 2.5 |
| Distanta focala | 2.8-12mm |
| Control focus | Auto / Semiautomat / Manual |
| Compensare dinamica lumina | WDR (140dB) |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 355° |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 90° |
| Corectie distorsiuni | LDC Lens Distorsion Correction |
| Distanta IR | 50m |
| Day & Night | Filtru ICR |
| Compensare lumina | BLC / HLC / 3D DNR / Defog / EIS / corectare distorsiune lentila |
| Greutate | 2.45Kg |





