Camera IP dome de exterior, 4MP, IR 30m, lentila varifocala motorizata 2.8-12mm, antivandal IK10, audio/alarma 1in/1out, functii analiza video inteligenta, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, ROI, slot card micro SD/SDHC/SDXC 128GB, streaming triplu, IP67, 12VDC/PoE
946,40 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| IP | IPv4, IPv6 |
| Slot card | SD/SDHC/SDXC pana la 128GB |
| Comunicare audio | Intrare microfon, iesire difuzor |
| Format compresie audio | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Suport card memorie | Da |
| Ethernet | RJ-45 (10/100BASE-T) |
| Ajustare calitate imagine | Saturatie, luminozitate, contrast, claritate, AGC, balans de alb ajustabil din aplicatia client sau web browser |
| Capacitate streaming | Streaming triplu |
| CMS | IVMS-4200 |
| Limba pagina web | Engleza |
| Protocol | TCP/IP,ICMP,HTTP,HTTPS,FTP,DHCP,DNS,DDNS,RTP,RTSP,RTCP, PPPoE,NTP,UPnP,SMTP,SNMP,IGMP,802.1X,QoS,IPv6,Bonjour |
| Securitate | Autentificare utilizator, watermark |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +60°C / <95% RH |
| Grad protectie | IP67 |
| Protectie antivandalism | IK10 |
| Consum | Max. 12W |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Alimentare PoE | Da |
| Dimensiuni (WxHxD) | Φ 153.4 x 133.1 mm |
| Functii analiza video inteligenta | Trecere bariera virtuala, detectie de intrus, detectie faciala |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/100,000s |
| Tip produs | DOME |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0 Lux |
| Tip lentila | Varifocala motorizata |
| Rezolutie | 4MP |
| Dimensiune senzor | 1/3" |
| Compatibilitate | Onvif(profilele S si G), ISAPI |
| Tip senzor | Progressive Scan CMOS |
| Format compresie video | H.265+, H.264+ |
| Rata maxima de frame-uri | 25fps (2560×1440) |
| Iluminare minima | Color: 0.01 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0.018 Lux @ (F1.6, AGC ON) |
| Tip montura | Φ14 |
| Declansare alarma la | Detectie la miscare, detectie la sabotaj, deconectare retea, conflict de IP, logare neautorizata |
| Distanta focala | 2.8-12mm |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 355° |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 75° |
| Distanta IR | 30m |
| Day & Night | Filtru ICR |
| Compensare dinamica lumina | WDR (120dB) |
| Reducere de zgomot | 3DDNR |
| Detectie de miscare | Da |
| Greutate | 1330g |





