Camera IP hemisferica de interior HANWHA, 1/1.8″CMOS, rezolutie maxima 4 megapixeli, 0.1 lux, IR 15m, 12VDC/PoE
3.152,34 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HANWHA |
| IP | IPv4, IPv6 |
| Iesiri alarma | Da |
| Alarma | 1 in/1 out |
| Comunicare audio | Bidirectional |
| Format compresie audio | G.711 u-law, G.726 (16Kbps, 24Kbps, 32Kbps, 40Kbps) |
| Tip card memorie | SD / SDHC / SDXC |
| Ethernet | RJ-45 (10/100BASE-T) |
| Acces simultan maxim | 20 utilizatori in modul unicast |
| Ajustare calitate imagine | H.265/H.264 ajustare nivel compresie si nivel control bitrate presetat; MJPEG : ajustare nivel calitate |
| CMS | SmartViewer 4.0 |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF profile S, SUNAPI 2.0, SVNP 1.2 |
| Limba pagina web | Engleza, Romana |
| Slot card | Da |
| Metoda control bitrate | H.265/H.264 : CBR/VBR, MJPEG: VBR |
| Metoda streaming | Unicast / Multicast |
| Securitate | HTTPS(SSL) Login Authentication, Digest Login Authentication, IP Address Filtering, User access Log 802.1X Authentication |
| Web Viewer | OS suportat: Windows XP / VISTA / 7 / 8, MAC OS X 10.7 Browser suportat: Microsoft Internet Explorer (Ver. 7-10), Mozilla Firefox (Ver. 9-19), Google Chrome (Ver. 15-25) Apple Safari (Ver. 6.0.2(Mac OS X 10.8, 10.7), 5.1.7) * Mac OS X |
| Temperatura / umiditate functionare | -10°C ~ +50°C / 20% ~ 80% RH |
| Consum | Max. 11W (12V DC), Max. 12W (PoE) |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Alimentare PoE | Da |
| Culoare / material | Fildesiu/ Aluminiu |
| Dimensiuni (WxHxD) | Ø146 x 54.8mm |
| Intrari alarma | Da |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie audio, sabotaj |
| Tip produs | DOME |
| Unghi de vizualizare | H : 192Ëš / V : 192Ëš |
| Tip lentila | Fixa |
| Rezolutie | 4MP |
| Tip senzor | 1/1.8" 6M CMOS |
| Pixeli | 3,096(H) x 2,094(V) |
| Sistem de scanare | Progresiv |
| Format compresie video | H.265, H.264, MJPEG |
| Rata maxima de frame-uri | 30fps |
| Iluminare minima | 0.1 lux |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color : 0.1 Lux (F1.6), B/W : 0 Lux (IR LED On) |
| Distanta focala | 1.6mm |
| Contor de pixeli | Da |
| Analiza video inteligenta | Da |
| Distanta IR | 15m |
| Codec Propietar | WiseStreamII |
| Compensare lumina | BLC/HLC |
| Compensare dinamica lumina | WDR (120dB) |
| Marire contrast | SSDR (Samsung Super Dynamic Range) |
| Reducere de zgomot | SSNRV |
| Detectie de miscare | Da |
| Zone private | 32 zone |
| Balans de alb | ATW / AWC / Exterior / Interior / Manual |
| Viteza obturator electronic | Min / Max / Flicker off / 50Hz / 60Hz / (1s~ 1/12,000s) |
| Protocol | TCP/IP, UDP/IP, RTP(UDP), RTP(TCP), RTSP, NTP, HTTP, HTTPS, SSL, DHCP, PPPoE, FTP, SMTP, ICMP IGMP, SNMPv1/v2c/v3(MIB-2), ARP, DNS, DDNS |
| Greutate | 730g |





