Camera IP dome de exterior, 12MP, IR 30m, lentiala varifocala motorizata 4.5-10mm, functii analiza video inteligenta, alarma 1 in/1 out, audio in (Mic in/Line in/Built-in mic) si out (Line out) WDR 120dB, SSNR, BLC, Defog, 8 zone detectie miscare, 16 zone private, suport card SD/SDHC/SDXC 128GB, streaming triplu, IK08, 12VDC/PoE
4.535,87 lei
1 in stock
DESCRIERE
dome IP de exterior, IR 30m1/1.7" CMOS, 12.4MP, ICR mecanic0.3lux, F1.4, 0lux cu IR pornitlentila motorizata f=4.5~10mm,SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | WISENET |
| Ethernet | RJ-45 (10/100/1000BASE-T) |
| Declansare alarma la | Intrare alarma, dectie miscare, video analytics, detectie audio, deconectare retea |
| Viteza obturator electronic | Minim / Maxim / Anti flicker (2 ~ 1/12,000sec) |
| Zoom digital | 2.2x |
| Rasturnare / oglinda imagine | Off / On, Hallway : 90° /270° |
| Protocol | TCP/IP, UDP/IP, RTP(UDP), RTP(TCP), RTCP, RTSP, NTP, HTTP, HTTPS, SSL/TLS, DHCP, PPPoE, FTP, SMTP, ICMP, IGMP, SNMPv1/v2c/v3(MIB-2), ARP, DNS, DDNS, QoS, PIM-SM, UPnP, Bonjour |
| Alarma | 1 intrare / 1 iesire |
| Audio | Microfon incorporat |
| Comunicare audio | Bidirectional |
| Format compresie audio | G.711 u-law/G.726 selectable, G.726 (ADPCM) 8KHz, G.711 8KHz G.726 : 16Kbps, 24Kbps, 32Kbps, 40Kbps, AAC-LC : 48Kbps at 16KHz |
| Tip card memorie | SD / SDHC / SDXC (128GB) |
| Iesire video | CVBS : 1.0 Vpp / 75Ω composite, 714 x 480(N), 702 x 576(P), for installation DIP connector type |
| AGC | Off/Redus/Mediu/Ridicat |
| Acces simultan maxim | 15 utilizatori in modul unicast |
| Capacitate streaming | Streaming triplu |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF profile S/G, SUNAPI (HTTP API), SVNP, Wisenet Open Platform |
| Metoda control bitrate | H.265 / H.264: CBR sau VBR, MJPEG: VBR |
| Metoda streaming | Unicast / Multicast |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +55°C/<90% RH |
| Protectie antivandalism | IK08 |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Alimentare PoE | Da |
| Dimensiuni (WxHxD) | Ø140.8 x 113.0mm |
| Balans de alb | ATW / AWC / Manual / Indoor / Outdoor (Include mercury & Sodium) |
| Zone private | Da (16 zone) |
| Tip produs | DOME |
| Unghi de vizualizare | [4096 x 2160] H : 100.3Ëš(Wide) ~ 45.6Ëš(Tele) / V : 49.7Ëš(Wide) ~ 24.0Ëš(Tele), [3840 x 2160] H : 92.3Ëš(Wide) ~ 42.6Ëš(Tele) / V : 49.7Ëš(Wide) ~ 24.0Ëš(Tele) |
| Tip lentila | Varifocala motorizata |
| Rezolutie | 12MP |
| Tip senzor | 1/1.7" 12.4M CMOS |
| Sistem de scanare | Progresiv |
| Format compresie video | H.265 / H.264 (MPEG-4 part 10/AVC) : Main / Baseline / High, MJPEG |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color : 0.3Lux (1/30sec, F1.6, 30IRE), 0.01Lux (2sec, F1.6, 30IRE) B/W : 0Lux (IR LED on) |
| SNR (Raport semnal/zgomot) | 50dB |
| Apertura | F1.6 |
| Tip montura | Board-in |
| Distanta focala | 4.5-10mm |
| Distanta de focalizare minima | 0.5 m |
| Detectie de miscare | Da (8 zone) |
| Control focus | Simple focus (Motorized V/F) / Manual, Remote control via network (Manual, Simple focus) |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 354° |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 67° |
| Distanta IR | 30m |
| Day & Night | Auto (ICR) / Color / B/W / External / Schedule |
| Compensare lumina | Off / BLC / WDR |
| Compensare dinamica lumina | WDR (120dB) |
| Marire contrast | SSDR |
| Reducere efect ceata (Defog) | Da |
| Reducere de zgomot | SSNR(2D+3D) |
| Greutate | 610g |





