NVR cu 8 canale, maxim 5MP rezolutie de inregistrare, 2 x SATA, alarma 4 in/1 out, audio 1 in/1 out, capacitate stocare pana la 2TB / HDD, 12VDC
298,49 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Iesiri alarma | 1 |
| Dimensiuni | 445 x 290 x 44 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Consum | 12W |
| Temperatura / umiditate functionare | -10°C ~ +50°C / 10% ~ 90% RH |
| Audio | 1 intrare/ 1 iesire |
| USB | 2x USB 2.0 |
| Interfata seriala | 1 RS-485 interface |
| Interfata retea | 1, RJ45 10M / 100M self-adaptive ethernet interface |
| Intrari alarma | 4 |
| Numar canale | 8ch |
| VGA | Da |
| Porturi SATA | 2 |
| Capacitate maxima / HDD | 2 TB |
| Rezolutie max. inregistrare | 5MP |
| Rezolutie de redare | 2560×1920 / UXGA / 1080P / 720P / 4CIF / VGA / DCIF / 2CIF / CIF / QCIF |
| Frame rate | 25fps (P) / 30fps ( N) |
| Rezolutii inregistrare | 8 canale 4CIF in timp real sau 4 canale 720p / UXGA / 1080P in timp real sau 2 canale 5MP nu in timp real |
| Carcasa | Metalica |
| Greutate | 8Kg |





