NVR 16 canale, H.265, H.264, MJPEG, rezolutie max. inregistrare 12MP, incoming 180Mbps, audio bidirectional, alarma 8 in/4 out, 8xSATA (max. 6TB/HDD), 1xeSATA, HDMI, VGA, 3xUSB, 100-240 VAC, carcasa metalica. Se ofera garantie 6 luni
2.849,64 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HANWHA |
| Compresie audio | G.711, G.726, AAC (16/48KHz) |
| Dimensiuni | 440.0 x 88.0 x 384.8mm |
| Alimentare | 100 ~ 240 VAC |
| Temperatura / umiditate depozitare | +0°C ~ +40°C / 20% ~ 85% RH |
| Numar max. utilizatori | Search 3 / Live unicast 10 / Live multicast 20 |
| Banda | 180 Mbps |
| USB | 3x USB |
| Iesiri alarma | 4 |
| Intrari alarma | 8 |
| HDMI | Da |
| Numar canale | 16ch |
| VGA | Da |
| Porturi SATA | 8 |
| Capacitate maxima / HDD | 6 TB |
| Interfete eSATA | 1 |
| Rezolutie max. inregistrare | 12MP |
| Rezolutie de redare | CIF ~ 12MP |
| Rezolutii inregistrare | CIF ~ 12MP |
| Compresie | H.265, H.264, MJPEG, WiseStream (H.265, H.264) |
| Carcasa | Metalica |
| Greutate | 5.44Kg |





