Camera ANHD bullet de exterior, ColorVu (imagini color 24h), 5MP, White Light 40m, lentila fixa 2.8mm, WDR 130dB, 3D DNR, HLC, BLC, HLS, Anti-banding, 4 zone private, 4 zone detectie miscare, 1 iesire video TVI/AHD/CVI/CVBS, IP67, 12VDC
355,07 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Compensare lumina | BLC / HLC / WDR / HLS |
| Dimensiuni (WxHxD) | 82.6 mm × 77.1 mm × 220.4 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Grad protectie | IP67 |
| Temperatura / umiditate functionare | -40°C ~ +60°C / <90% RH |
| Balans de alb | Auto / Manual |
| AGC | Da |
| Zone private | Da (4 zone) |
| Detectie de miscare | Da (4 zone) |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Compensare dinamica lumina | WDR (130dB) |
| Day & Night | Color |
| Tip produs | BULLET |
| Distanta IR | 40m |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 180° |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 360° |
| Unghi de vizualizare | orizontal: 99.7°, vertical: 72°, diagonal: 139.8° |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Tip montura | M16 |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with White Light |
| Tip senzor | 5 MP CMOS |
| Rezolutie | 5MP |
| Tehnologie | ColorVu |
| Tip lentila | Fixa |
| Greutate | 565g |





