Camera ANHD bullet de exterior, 2MP, IR 110m, lentila varifocala motorizata 5-50mm, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, Defog, Smart D-ZOOM, 8 zone private, 4 zone detectie de miscare, 1 iesire TurboHD / Vp-p Composite, IP66, 12VDC/24VAC
838,09 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Reducere de zgomot | DNR |
| Dimensiuni (WxHxD) | 313.5×100.8×107.3mm |
| Culoare / material | Alb / Aluminiu |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Alimentare VAC 24 | Da |
| Consum | 20 W |
| Grad protectie | IP66 |
| Temperatura / umiditate functionare | -20°C ~ +60°C / <90% RH |
| Iesire video | HDTVI, CVBS |
| Comunicare | UTC, Pelco-C, HIKVISION-C |
| Viteza obturator electronic | 1/25s ~ 1/50,000s |
| AGC | Da |
| Zone private | 8 zone |
| Detectie de miscare | 4 zone |
| Compensare dinamica lumina | WDR (120dB) |
| Tip produs | BULLET |
| Compensare lumina | BLC |
| Distanta IR | 110m |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 90° |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 360° |
| Distanta focala | 5-50mm |
| SNR (Raport semnal/zgomot) | >62dB |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0.028 lux @ (Æ’/2.0, AGC on), B/W: 0 lux with IR |
| Iluminare minima | 0.028 lux |
| Rata maxima de frame-uri | 25fps (1920×1080) |
| Sincronizare | Interna |
| Pixeli efectivi | 1956 (H) x 1266 (V) |
| Tip senzor | 2MP PS CMOS |
| Rezolutie | 2MP |
| Tip lentila | Varifocala motorizata |
| Greutate | 1700g |





