Camera ANHD bullet de exterior, 2MP, IR 40m, lentila varifocala 2.8-12mm, 1 iesire analog HD – TVI/AHD/CVI/CVBS, IP66, 12VDC
246,01 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 360° |
| Dimensiuni (WxHxD) | 92mmx84.8mmx269.6mm |
| Culoare / material | Alb / Metal |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Consum | 4W |
| Grad protectie | IP66 |
| Temperatura / umiditate functionare | -40°C ~ +60°C / <90% RH |
| Iesire video | HDTVI, CVI, AHD, CVBS |
| Viteza obturator electronic | 1/25s ~ 1/50,000s |
| Distanta IR | 40m |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 90° |
| Unghi de vizualizare | 102.25° ~ 32° |
| Tip produs | BULLET |
| Mod focalizare | Manual |
| Distanta focala | 2.8-12mm |
| SNR (Raport semnal/zgomot) | >62dB |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0.01 Lux@(F1.2,AGC ON),0 Lux with IR |
| Iluminare minima | 0.01 lux |
| Rata maxima de frame-uri | 25fps (1920×1080) |
| Sincronizare | Interna |
| Pixeli | 1920(H) x 1080(V) |
| Tip senzor | 2MP CMOS |
| Rezolutie | 2MP |
| Tip lentila | Varifocala |
| Greutate | 900g |





