Camera ANHD dome de exterior, 2MP, IR 40m, lentila varifocala motorizata 2.8-12mm, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, 4 zone private, 4 zone detectie miscare, 1 iesire analog HD, EXIR 2.0, IP67, IK10, 12VDC/PoC.at
369,02 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Detectie de miscare | Da (4 zone) |
| Dimensiuni (WxHxD) | Φ 145.2 mm x 124.1 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Consum | Max. 7W |
| PoC | Da |
| Protectie antivandalism | IK10 |
| Grad protectie | IP67 |
| Temperatura / umiditate functionare | -40°C ~ +60°C / <90% RH |
| Iesire video | 1 iesire HD |
| Comunicare | UTC, Hikvision-C |
| Rasturnare / oglinda imagine | Da |
| Viteza obturator electronic | 1/25s ~ 1/50,000s (Slow Shutter) |
| Balans de alb | ATW / Manual |
| AGC | Da |
| Zone private | Da (4 zone) |
| Reducere de zgomot | 3D DNR: Niveluri 1-10 |
| Tip produs | DOME |
| Tip montura | Φ14 |
| Tip lentila | Varifocala motorizata |
| Rezolutie | 2MP |
| Tip senzor | 2MP PS CMOS |
| Pixeli efectivi | 1920 (H) x 1080 (V) |
| Sincronizare | Interna |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.005 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Distanta focala | 2.8-12mm |
| Compensare dinamica lumina | WDR (>120dB) |
| Unghi de vizualizare | orizontal: 32.1°-103° |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 340° |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 75° |
| Distanta IR | 40m |
| Day & Night | Filtru ICR |
| Compensare lumina | OFF / BLC / WDR |
| Greutate | 1600g |





