Camera ANHD turret de exterior, 2MP, IR 20m, lentila fixa 2.8mm, DWDR, DNR, BLC, 1 iesire analog HD / /1 iesire Vp-p composite (75/BNC), EXIR 2.0, IP66, 12VDC/PoC.af
142,69 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Compensare lumina | BLC |
| Dimensiuni (WxHxD) | Φ 110 mm x 93.2 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| PoC | Da |
| Grad protectie | IP66 |
| Temperatura / umiditate functionare | -40°C ~ +60°C / <90% RH |
| Iesire video | 1 iesire analog HD / 1 iesire Vp-p composite (75Ω/BNC) |
| Rasturnare / oglinda imagine | Da (oglinda) |
| Viteza obturator electronic | 1/25 ~ 1/50000s |
| AGC | Redus/Mediu/Ridicat |
| Reducere de zgomot | DNR |
| Compensare dinamica lumina | DWDR |
| Day & Night | Filtru ICR |
| Tip produs | DOME |
| Distanta IR | 20m |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 75° |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 360° |
| Unghi de vizualizare | 103.55° |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0.01 Lux@(F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Sincronizare | Interna |
| Pixeli efectivi | 1920 (H) x 1080 (V) |
| Tip senzor | 2MP PS CMOS |
| Rezolutie | 2MP |
| Tip lentila | Fixa |
| Greutate | 350g |





