Camera ANHD turret de exterior, 8MP, IR 30m, lentila fixa 2.8mm, DWDR 105dB, DNR, BLC, HLC, 1 iesire analog HD – TVI/AHD/CVI/CVBS, EXIR 2.0, IP67, 12VDC
260,77 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Compensare dinamica lumina | DWDR (105dB) |
| Dimensiuni (WxHxD) | 90 mm x 79.37 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Grad protectie | IP67 |
| Temperatura / umiditate functionare | -40°C ~ +60°C / <90% RH |
| Iesire video | 1 iesire HD compatibila TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Comunicare | UTC, Hikvision-C |
| Rasturnare / oglinda imagine | Da (oglinda) |
| Viteza obturator electronic | 1/12.5s – 1/50.000s |
| Balans de alb | Auto / Manual |
| AGC | Da |
| Reducere de zgomot | DNR |
| Compensare lumina | BLC / HLC |
| Tip produs | DOME |
| Distanta IR | 30m |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 75° |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 360° |
| Unghi de vizualizare | 102.2° |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.01 Lux@(F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Sincronizare | Interna |
| Pixeli efectivi | 3840 (H) x 2160 (V) |
| Tip senzor | 8.29MP PS CMOS |
| Rezolutie | 8MP |
| Tip lentila | Fixa |
| Greutate | 310g |





