DVR 8 canale TurboHD/AHD/CVI/CVBS, carcasa din plastic, 25fps@1080p/canal, H.264+/H.264, 1 canal audio IN / 1 OUT, HDMI, VGA, 2xUSB2.0, 1xSATA, 12VDC, 12W
348,28 lei
1 in stock
DESCRIERE
DVR 8 canale TurboHD/AHD/CVI/CVBS, carcasa din plastic, 25fps@1080p/canal, H.264+/H.264, 1 canal audio IN / 1 OUT, HDMI, VGA, 2xUSB2.0, 1xSATA, 12VDC, 12W
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Porturi SATA | 1 |
| Dimensiuni | 200 x 200 x 45 mm |
| Consum | 12W |
| Alimentare | 12VDC |
| Temperatura / umiditate functionare | -10°C ~ +55°C / 10% ~ 90% RH |
| USB | 2x USB 2.0 |
| Interfata retea | 1x RJ45 10/100 Ethernet |
| Compresie audio | G.711 |
| Iesiri audio | 1 |
| Intrari audio | 1 |
| HDMI | Da |
| VGA | Da |
| Back up | USB |
| Numar canale | 8ch |
| Capacitate maxima / HDD | 6 TB |
| Aplicatii mobile | iVMS-4500 |
| Acces mobil | Android, iOS |
| Rezolutie max. inregistrare | 2MP |
| Rezolutie de redare | 720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Mod de inregistrare | Continuu, detectie miscare, alarma, alarma/detectie miscare, program |
| Frame rate | 1/16 fps, real time frame rate |
| Tip camere suportate | Analogic/HDTVI/AHD |
| Compatibilitate | HDTVI/AHD/CVBS |
| Compresie | H.264 |
| Numar intrari video | 8 |
| Carcasa | Plastic |
| Greutate | 0.8 kg |





