DVR 8 canale, Turbo HD/AHD/CVBS, rezolutie inregistrare 5MP/4MP/3MP/2MP/720p, H.264+/H.264, audio 4 canale IN / 1 OUT, alarma 8 IN / 4 OUT, 1xSATA, 6 TB / HDD, 1xUSB2.0, 1xUSB3.0, RS-485, 12 VDC, 20W
848,66 lei
1 in stock
DESCRIERE
DVR 8 canale, Turbo HD/AHD/CVBS, rezolutie inregistrare 5MP/4MP/3MP/2MP/720p, H.264+/H.264, audio 4 canale IN / 1 OUT, alarma 8 IN / 4 OUT, 1xSATA, 6 TB / HDD, 1xUSB2.0, 1xUSB3.0, RS-485, 12 VDC, 20W
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| VGA | Da |
| Dimensiuni | 315 x 242 x 45 mm |
| Consum | 20W |
| Alimentare | 12VDC |
| Temperatura / umiditate functionare | -10°C ~ +55°C / 10% ~ 90% RH |
| USB | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Interfata seriala | RS-485 |
| Interfata retea | 1x RJ45 10/100/1000 Ethernet |
| Iesiri alarma | 4 |
| Intrari alarma | 8 |
| Compresie audio | G.711u |
| Iesiri audio | 1 |
| Intrari audio | 4 |
| HDMI | Da |
| Porturi SATA | 1 |
| Numar canale | 8ch |
| Back up | USB, LAN, WAN |
| Capacitate maxima / HDD | 6 TB |
| Stocare cloud | Dropbox/Google Drive/Microsoft OneDrive |
| Protocol | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnPâ„¢, HTTPS, ONVIF |
| Rezolutie max. inregistrare | 5MP |
| Rezolutie de redare | 5 MP/4 MP/3 MP/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Frame rate | 5MP@10fps, 4MP@15fps, 3MP@15fps, 1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF@25fps |
| Rezolutii inregistrare | 5MP/4MP/3MP/1080p/720p, 4MP pentru camerele IP |
| Tip camere suportate | Analogic/Turbo HD/AHD/IP Hikvision |
| Compatibilitate | Turbo HD/AHD/CVBS |
| Compresie | H.264/H.264+ |
| Numar intrari video | 8 |
| Carcasa | Metalica |
| Greutate | 2 kg |





