Camera ANHD bullet, 600 linii TV, IR 30-40m, lentila varifocala 2.8-12mm, BLC, filtru ICR cu switch auto, 1 iesire video Vp-p composite (75 /BNC), IP66, 12VDC. Se ofera garantie 6 luni
131,21 lei
Out of stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Tip produs | BULLET |
| Tip lentila | Varifocala |
| Rezolutie | 1MP |
| Distanta focala | 2.8-12mm |
| Distanta IR | 40m |





