Camera ANHD bullet de exterior, 2MP, IR 70m, lentila varifocala motorizata 2.7-13.5mm, 3D DNR, BLC, HLC, 1 iesire analog HD – TVI/AHD/CVI/CVBS, EXIR 2.0, IP67, 12VDC
239,46 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Compensare lumina | BLC / HLC |
| Dimensiuni (WxHxD) | 84.5 mm x 92 mm x 255.1 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Consum | Max. 7.7 W |
| Grad protectie | IP67 |
| Temperatura / umiditate functionare | -40°C ~ +60°C / <90% RH |
| Iesire video | 1 iesire HD compatibila TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Comunicare | HIKVISION-C |
| Viteza obturator electronic | 1/25s ~ 1/50,000s |
| AGC | Da |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Distanta IR | 70m |
| Tip produs | BULLET |
| Rotire verticala (TILT) | 0Ëš ~ 90Ëš |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 360° |
| Unghi de vizualizare | 102° ~ 31° |
| Distanta focala | 2.7-13.5mm |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.005 Lux@(F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Rata maxima de frame-uri | 25fps @ 1080p |
| Sincronizare | Interna |
| Pixeli efectivi | 1920 (H) x 1080 (V) |
| Tip senzor | 2MP PS CMOS |
| Rezolutie | 2MP |
| Tip lentila | Varifocala motorizata |
| Greutate | 648g |





