Camera ANHD bullet de exterior, 720P, IR 80m, lentila fixa 3.6mm, DNR, 1 iesire analog HD – TVI/AHD/CVI/CVBS, EXIR, IP66, 12VDC
103,90 lei
Out of stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 360° |
| Dimensiuni (WxHxD) | 105×104.8×263.1mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Grad protectie | IP66 |
| Temperatura / umiditate functionare | -40°C ~ +60°C / <90% RH |
| Iesire video | 1 iesire HD |
| Viteza obturator electronic | 1/25s ~ 1/50,000s |
| Day & Night | Filtru ICR |
| Distanta IR | 80m |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 180° |
| Unghi de vizualizare | 74.6° |
| Tip produs | BULLET |
| Distanta focala | 3.6mm |
| Tip montura | M12 |
| SNR (Raport semnal/zgomot) | >62dB |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0.01 Lux @ (F1.2,AGC ON),0 Lux with IR |
| Rata maxima de frame-uri | 25fps @ 720p |
| Sincronizare | Interna |
| Pixeli efectivi | 1280 (H) x 960 (V) |
| Tip senzor | 1.3MP CMOS |
| Rezolutie | 1.3MP |
| Tip lentila | Fixa |
| Greutate | 600g |





