Camera ANHD dome de exterior, 2MP, IR 40m, lentila fixa 2.8mm, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, Defog, Digital Zoom (62x), 8 zone private, 4 zone detectie miscare, 1 iesire analog HD / 1Vp-p Composite (75 / BNC), EXIR, IP66, 12VDC
548,44 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| OSD | Da |
| Dimensiuni (WxHxD) | φ114.6 x 89.1mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Consum | 5 W |
| Grad protectie | IP66 |
| Temperatura / umiditate functionare | -20°C ~ +60°C / <90% RH |
| Iesire video | HDTVI, CVBS |
| Comunicare | UTC, Pelco-C |
| Viteza obturator electronic | 1/25s ~ 1/50,000s |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Compensare dinamica lumina | WDR (120dB) |
| Distanta IR | 40m |
| Tip produs | DOME |
| Unghi de vizualizare | 103.5° |
| Distanta focala | 2.8mm |
| SNR (Raport semnal/zgomot) | >52dB |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0.01 Lux @(F1.2,AGC ON), 0 Lux with IR |
| Iluminare minima | 0.01 lux |
| Rata maxima de frame-uri | 25fps (1920×1080) |
| Pixeli efectivi | 1920 (H) x 1080 (V) |
| Tip senzor | 1/3" PS CMOS |
| Rezolutie | 2MP |
| Tip lentila | Fixa |
| Greutate | 300g |





