Camera ANHD dome de exterior, HD 720P, IR 20m, lentila fixa 2.8mm, DNR, filtru ICR, IP66, 12VDC/3.5W. Se ofera garantie 6 luni
172,20 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Unghi de vizualizare | 76.88° |
| Dimensiuni (WxHxD) | 89.6×59.1mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Consum | 3.5 W |
| Grad protectie | IP66 |
| Temperatura / umiditate functionare | -40°C ~ +60°C / <90% RH |
| Iesire video | HDTVI |
| Viteza obturator electronic | 1/25s ~ 1/50,000s |
| Day & Night | Filtru ICR |
| Distanta IR | 20m |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Tip produs | DOME |
| Tip montura | M12 |
| SNR (Raport semnal/zgomot) | 52dB |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0 lux |
| Iluminare minima | 0.01 lux |
| Rata maxima de frame-uri | 25fps (1280×720) |
| Pixeli efectivi | 1280 (H) x 720 (V) |
| Tip senzor | 1/3" PS CMOS |
| Rezolutie | 1MP |
| Tip lentila | Fixa |
| Greutate | 400g |





