Camera ANHD turret de exterior, 3MP, IR 20m, lentila fixa 2.8mm, WDR, DNR, BLC, 1 iesire analog HD, EXIR, IP66, 12VDC
190,99 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Compensare lumina | BLC |
| Dimensiuni (WxHxD) | 91mmx82.6mmx68.3mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Consum | 5 W |
| Grad protectie | IP66 |
| Temperatura / umiditate functionare | -40°C ~ +45°C / <90% RH |
| Iesire video | HDTVI |
| Protocol | UTC, Hikvision-C |
| Viteza obturator electronic | 1/25s ~ 1/50,000s |
| AGC | Da |
| Reducere de zgomot | DNR |
| Compensare dinamica lumina | WDR |
| Distanta IR | 20m |
| Tip produs | DOME |
| Rotire verticala (TILT) | 0Ëš ~ 75Ëš |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 360° |
| Unghi de vizualizare | 84° |
| Distanta focala | 2.8mm |
| SNR (Raport semnal/zgomot) | >62dB |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0.01 Lux @ (F1.2,AGC ON),0 Lux with IR |
| Iluminare minima | 0.01 lux |
| Rata maxima de frame-uri | 18fps (1920×1536) |
| Pixeli efectivi | 2052 (H) x 1536 (V) |
| Tip senzor | 3MP CMOS |
| Rezolutie | 3MP |
| Tip lentila | Fixa |
| Greutate | 350g |





