Camera ANHD turret de exterior cu detector PIR integrat, 2MP, IR 20m, PIR 11m, lentila fixa 2.8mm, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, alarma vizuala, 4 zone private, 4 zone detectie miscare, 1 iesire analog HD, EXIR 2.0, IP67, 12VDC
118,91 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Compensare lumina | OFF / BLC / WDR |
| Dimensiuni (WxHxD) | Ø 109.8 mm x 89.75 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Consum | 4.5 W |
| Temperatura / umiditate functionare | -40°C ~ +60°C / <90% RH |
| Iesire video | 1 iesire HD |
| Comunicare | Hikvision-C |
| Viteza obturator electronic | 1/25s ~ 1/50,000s (Slow Shutter) |
| AGC | Da |
| Zone private | Da (4 zone) |
| Detectie de miscare | Da (4 zone) |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Compensare dinamica lumina | WDR (120dB) |
| Distanta IR | 20m |
| Tip produs | DOME |
| Rotire verticala (TILT) | 0Ëš ~ 75Ëš |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 360° |
| Unghi de vizualizare | 103.5° |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.005 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Iluminare minima | 0.005 lux |
| Rata maxima de frame-uri | 25fps (1920×1080) |
| Sincronizare | Interna |
| Pixeli efectivi | 1920 (H) x 1080 (V) |
| Tip senzor | 2MP PS CMOS |
| Rezolutie | 2MP |
| Tip lentila | Fixa |
| Greutate | 310g |





