Camera ANHD turrte de exterior, 5MP, IR 40m, lentila fixa 2.8mm, DWDR, DNR, BLC, 1 iesire analog HD, EXIR 2.0, IP67, 12VDC/PoC.af
303,41 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Day & Night | Filtru ICR |
| Dimensiuni (WxHxD) | Ø 110 mm x 93.2 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Consum | Max. 4.5 W |
| PoC | Da |
| Grad protectie | IP67 |
| Temperatura / umiditate functionare | -40°C ~ +60°C / <90% RH |
| Iesire video | 1 iesire HD |
| Comunicare | Hikvision-C |
| Viteza obturator electronic | 1/25s ~ 1/50,000s |
| AGC | Da |
| Reducere de zgomot | DNR |
| Compensare dinamica lumina | DWDR |
| Compensare lumina | BLC / DNR / DWDR |
| OSD | Da |
| Tip produs | DOME |
| Distanta IR | 40m |
| Rotire verticala (TILT) | 0Ëš ~ 75Ëš |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 360° |
| Unghi de vizualizare | 91° |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Tip montura | M12 |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.008 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Rata maxima de frame-uri | 20fps @ 2560×1944 |
| Sincronizare | Interna |
| Pixeli efectivi | 2560 (H) x 1944 (V) |
| Tip senzor | 5MP CMOS |
| Rezolutie | 5MP |
| Tip lentila | Fixa |
| Greutate | 350g |





