Camera IP box de interior, 6MP, WDR extrem, SSNRV, people counting, queue management, heatmap si alte functii inteligente de analiza video, 2 x slot card de max. 256GB, PoE/12VDC/24VAC
3.327,47 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HANWHA |
| Rasturnare / oglinda imagine | Flip, Mirror, Hallway view(90Ëš/270Ëš) |
| Dimensiuni (WxHxD) | 81(W)x67(H)x165(D)mm |
| Culoare / material | Negru / Aluminiu |
| Alimentare PoE | Da |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Alimentare VAC 24 | Da |
| Temperatura / umiditate functionare | -10°C ~ +55°C / < 95% RH |
| Metoda streaming | Unicast (20 utilizatori) / Multicast Streaming Multiplu (pana la 10 profile) |
| Metoda control bitrate | H.264/H.265: CBR sau VBR, MJPEG: VBR |
| Limba pagina web | 17 limbi |
| Ethernet | RJ-45(10/100/1000BASE-T) |
| Tip card memorie | 2 x slot card micro SD/SDHC/SDXC de 256GB |
| Alarma | 2 intrari/2 iesiri |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie defocalizare, directie, miscare, auto tracking digital, intrare/iesire, vagabondaj, sabotaj, trecere bariera virtuala |
| Functii inteligente | Face, Heatmap, People Counting, Queue, Shock, Sound |
| Viteza obturator electronic | Minimum / Maximum / Anti flicker (1/5~1/12,000sec) |
| Tip produs | BOX |
| Balans de alb | ATW / Narrow ATW / AWC / Manual / Indoor / Outdoor |
| Zone private | Da (32 zone) |
| Detectie de miscare | Da (8 zone) |
| Stabilizare de imagine | Stabilizator digital de imagine cu senzor giroscopic integrat |
| Reducere de zgomot | SSNRV |
| Reducere efect ceata (Defog) | Da |
| Compensare dinamica lumina | WDR extrem |
| Compensare lumina | BLC, HLC, WDR, SSDR |
| Day & Night | Auto (ICR) |
| Corectie distorsiuni | LDC (Lens Distortion Correction) |
| Control focus | Focus simplu |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.05 Lux (F1.2, 1/30 sec) B/W: 0.005 Lux |
| Tip senzor | 1/2.8" CMOS |
| Rezolutie | 6MP |
| Greutate | 0.88kg |





