Camera IP bullet de exterior, 2MP, IR 50m, lentila fixa 4mm, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, ROI, detectie miscare, intrus si trecere bariera virtuala, EXIR, streaming dual, IP66, 12VDC/PoE
449,59 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Functii analiza video inteligenta | Trecere bariera virtuala, detectie intrus, detectie de miscare, analiza dinamica |
| Dimensiuni (WxHxD) | 299.71×86.48×85.11mm |
| Alimentare PoE | Da |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Consum | Max. 7.5W |
| Grad protectie | IP66 |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +60°C / <90% RH |
| Securitate | Autentificare utilizator, watermark |
| Limba pagina web | Engleza |
| IP | IPv4, IPv6 |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI |
| CMS | IVMS-4200 |
| Capacitate streaming | Streaming dual |
| Ajustare calitate imagine | Saturatie, luminozitate, ajustare contrast prin client sau web browser |
| Ethernet | RJ-45 (10/100BASE-T) |
| Analiza video inteligenta | Da |
| Tip produs | BULLET |
| Protocol | TCP/IP,ICMP,HTTP,HTTPS,FTP,DHCP,DNS,DDNS,RTP,RTSP,RTCP, PPPoE,NTP,UPnP,SMTP,SNMP,IGMP,802.1X,QoS,IPv6,Bonjour |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/10,000s |
| Detectie de miscare | Da |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Compensare dinamica lumina | WDR (120dB) |
| Distanta IR | 50m |
| Distanta focala | 4mm |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0.01 lux @F1.2, AGC ON, 0 lux with IR |
| Iluminare minima | 0.01 lux |
| Rata maxima de frame-uri | 25fps (1920×1080) |
| Format compresie video | H.264, MJPEG |
| Tip senzor | 1/3" PS CMOS |
| Rezolutie | 2MP |
| Tip lentila | Fixa |
| Greutate | 700g |





