Camera IP bullet de exterior, 2MP, IR 50m, lentila varifocala motorizata 8-32mm, functie LPR, Darkfighter, audio/alarma 1in/1out, detectie faciala si alte functii analiza video inteligenta, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, EIS, ROI, Defog, slot card micro SD/SDHC/SDXC 128GB, streaming triplu, IP67, 12VDC/PoE
4.637,44 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Capacitate streaming | Streaming triplu |
| Audio | 1 intrare/ 1 iesire |
| Comunicare audio | Bidirectional |
| Format compresie audio | G.711/G.722/G.726/MP2L2 |
| Tip card memorie | Micro SD / SDHC / SDXC |
| Ethernet | RJ-45 (10/100BASE-T) |
| Iesire video | 1Vp-p composite output (75 Ω/BNC) |
| Ajustare calitate imagine | Rotire, saturatie, luminozitate, contrast ajustabile prin software client sau web browser |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Iesiri alarma | Da |
| IP | IPv6 |
| Securitate | Autentificare utilizator, watermark, filtrare adrese IP, acces anonim |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +60°C / <95% RH |
| Grad protectie | IP67 |
| Consum | Max. 12W |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Alimentare PoE | Da |
| Dimensiuni (WxHxD) | 100×103.9×311.8mm |
| Alarma | 1 in/1 out |
| Intrari alarma | Da |
| Tip produs | BULLET |
| Unghi de vizualizare | 50.4°-15.7° |
| Tip lentila | Varifocala motorizata |
| Rezolutie | 2MP |
| Tip senzor | 1/1.8" PS CMOS |
| Format compresie video | H.264, MJPEG, MPEG-4 |
| Rata maxima de frame-uri | 25fps (1920×1080) |
| Iluminare minima | 0.002 lux |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0.002 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0.0027 Lux @ (F1.4, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Distanta focala | 8-32mm |
| Distanta IR | 50m |
| Slot card | Da |
| Compensare dinamica lumina | WDR (120dB) |
| Reducere efect ceata (Defog) | Da |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Detectie de miscare | Da |
| Viteza obturator electronic | 1s ~ 1/100,000s |
| Protocol | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Functii Smart | Set complet de functii de analiza video inteligenta si functie ANPR |
| Functii inteligente | LPR |
| Greutate | 2000g |





