Camera IP bullet de exterior, 4MP, IR 30m, lentila varifocala 2.8-12mm, focus manual, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, ROI, slot card micro SD/SDHC/SDXC 128GB, streaming dual, detectie miscare, IP67, 12VDC/PoE
681,61 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Capacitate streaming | Streaming dual |
| Rasturnare / oglinda imagine | Da (oglinda) |
| Protocol | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Tip card memorie | Micro SD / SDHC / SDXC (128GB) |
| Ethernet | 1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port |
| Iesire video | 1Vp-p composite output (75Ω/BNC) |
| Ajustare calitate imagine | Luminozitate, saturatie, contrast ajustabile prin software client sau web browser |
| CMS | Hik-Connect |
| Declansare alarma la | Sabotaj, retea deconectata, conflict adresa IP, HDD plin, eroare HDD |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +60°C / <95% RH |
| Grad protectie | IP67 |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Alimentare PoE | Da |
| Dimensiuni (WxHxD) | 91.6 mm x 105 mm x 294.5 mm |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/100,000s (Slow Shutter) |
| Zone private | Da |
| Tip produs | BULLET |
| Distanta focala | 2.8-12mm |
| Tip lentila | Varifocala |
| Rezolutie | 4MP |
| Tip senzor | 1/3" PS CMOS |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.01 Lux @(F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Apertura | F1.4 |
| Tip montura | Φ14 |
| Unghi de vizualizare | 108° – 31° |
| Detectie de miscare | Da |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 355° |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 100° |
| Distanta IR | 30m |
| Day & Night | Filtru ICR cu switch auto |
| Compensare lumina | BLC / ROI |
| Compensare dinamica lumina | WDR (120dB) |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Greutate | 1200g |





