Camera IP bullet de exterior, 5MP, IR 30m, lentila varifocala 2.8-12mm, DWDR, 3D DNR, BLC, ROI, slot card micro SD/SDHC/SDXC 128GB, streaming dual, IP66, 12VDC/PoE
508,93 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| IP | IPv4, IPv6 |
| Tip card memorie | Slot micro SD/SDHC/SDXC (pana la 128GB) |
| Ethernet | RJ-45 (10/100BASE-T) |
| Iesire video | CVBS: 1.0 Vp-p /75Ω compozit |
| Ajustare calitate imagine | Mod rotire, saturatie, luminozitate, ajustare contrast prin client sau web browser |
| Capacitate streaming | Streaming dual |
| CMS | IVMS-4200 |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI |
| Limba pagina web | Engleza |
| Stocare in retea | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Securitate | Autentificare utilizator, watermark, stream dual |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +60°C / <95% RH |
| Grad protectie | IP66 |
| Consum | Max. 5.5W |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Alimentare PoE | Da |
| Dimensiuni (WxHxD) | 95x105x258.6 mm |
| Suport card memorie | Da |
| Protocol | TCP/IP,ICMP,HTTP,HTTPS,FTP,DHCP,DNS,DDNS,RTP,RTSP,RTCP, PPPoE,NTP,UPnP,SMTP,SNMP,IGMP,802.1X,QoS,IPv6,Bonjour |
| Tip produs | BULLET |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0.01 lux @F1.2, AGC ON, 0 lux with IR |
| Tip lentila | Varifocala |
| Rezolutie | 5MP |
| Dimensiune senzor | 1/3" |
| Tip senzor | Progressive Scan CMOS |
| Format compresie video | H.264+,H.264, MJPEG |
| Rata maxima de frame-uri | 20fps (2560×1920) |
| Iluminare minima | 0.01 lux |
| Tip montura | Φ14 |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/10,000s |
| Distanta focala | 2.8-12mm |
| Unghi de vizualizare | 105.2°-31.9° |
| Distanta IR | 30m |
| Day & Night | Filtru ICR |
| Compensare dinamica lumina | Digital WDR |
| Reducere de zgomot | 3DDNR |
| Detectie de miscare | Da |
| Declansare alarma la | Detectie de miscare, sabotaj, detectie de intrusi, detectie trecere bariera virtuala, HDD plin, eroare HDD, retea deconectata, conflict adresa IP |
| Greutate | 1200g |





