Camera IP bullet de exterior, 8MP, IR 50m, lentila varifocala motorizata 2.8-12mm, audio/alarma 1in/1out, antivandal IK10, detectie faciala si alte functii analiza video inteligenta, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, HLC, ROI, slot card micro SD/SDHC/SDXC 128GB, streaming triplu, IP67, 12VDC/PoE
1.363,92 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Audio | 1 intrare/ 1 iesire |
| Format compresie audio | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Tip card memorie | Micro SD / SDHC / SDXC |
| Ethernet | RJ-45 (10/100BASE-T) |
| Acces simultan maxim | 6 simultani, 32 pe trei niveluri (Administrator, Operator si User) |
| Ajustare calitate imagine | Ajustare rotire, saturatie, luminozitate, contrast prin software client sau web browser |
| Capacitate streaming | Streaming triplu |
| CMS | iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| IP | IPv6 |
| Iesiri alarma | Da |
| Securitate | Autentificare utilizator, watermark, filtrare adrese IP, streaming triplu |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +60°C / <95% RH |
| Grad protectie | IP67 |
| Protectie antivandalism | IK10 |
| Consum | Max. 19W |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Alimentare PoE | Da |
| Dimensiuni (WxHxD) | Φ144.13×332.73 mm |
| Alarma | 1 in/1 out |
| Intrari alarma | Da |
| Tip produs | BULLET |
| Unghi de vizualizare | orizontal: 115°-35°, vertical: 60°-19°, diagonal: 146°-38.5° |
| Tip lentila | Varifocala motorizata |
| Rezolutie | 8MP |
| Tip senzor | 1/2.5" PS CMOS |
| Format compresie video | H.265, H.265+, H.264+, H.264, MJPEG |
| Rata maxima de frame-uri | 20fps (3840×2160) |
| Iluminare minima | 0.01 lux |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.01 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0.014 Lux @ (F1.4, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Distanta focala | 2.8-12mm |
| Distanta IR | 50m |
| Slot card | Da |
| Compensare lumina | BLC / 3D DNR / HLC |
| Compensare dinamica lumina | WDR (120dB) |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Detectie de miscare | Da |
| Declansare alarma la | Detectie de miscare, sabotaj, retea deconectata, conflict adresa IP, logare ilegala, HDD plin, eroare HDD |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/100,000s (Slow Shutter) |
| Protocol | TCP/IP,ICMP,HTTP,HTTPS,FTP,DHCP,DNS,DDNS,RTP,RTSP,RTCP, PPPoE,NTP,UPnP,SMTP,SNMP,IGMP,802.1X,QoS,IPv6,Bonjour |
| Analiza video inteligenta | Da |
| Functii analiza video inteligenta | Trecere bariera virtuala, detectie intrus, bagaje nesupravegheate, obiecte indepartate, detectie faciala, detectie schimbare in scena |
| Greutate | 1893g |





