Camera IP cube, 2MP, IR 10m, lentila fixa 2.8mm, Wi-Fi 50m, PIR 10m, alarma 1in/1out, audio bidirectional, microfon si difuzor incorporate, functii analiza video inteligenta, DWDR, 3D DNR, BLC, ROI, slot card micro SD/SDHC/SDXC 128GB, streaming dual, 12VDC/PoE
367,99 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| IP | IPv4, IPv6 |
| Iesiri alarma | Da |
| Alarma | 1 in/1 out |
| Tip card memorie | Micro SD / SDHC / SDXC |
| Ethernet | RJ-45 (10/100BASE-T) / WiFi 802.11b/g/n |
| WIFI | Da |
| Ajustare calitate imagine | H.264 : ajustare nivel compresie si nivel control bitrate presetat; MJPEG : ajustare nivel calitate |
| Capacitate streaming | Streaming dual |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF |
| Limba pagina web | Engleza, Romana |
| Slot card | Da |
| Metoda streaming | Unicast / Multicast |
| Temperatura / umiditate depozitare | -30°C ~ +60°C / <90% RH |
| Temperatura / umiditate functionare | -10°C ~ +55°C / <90% RH |
| Consum | Max. 5.5W |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Alimentare PoE | Da |
| Culoare / material | Negru, gri/ Aluminiu, Plastic |
| Dimensiuni (WxHxD) | 72.3 x 89.9 x131.3 mm |
| Intrari alarma | Da |
| Microfon | Integrat |
| Tip produs | BOX |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0.01Lux @(F1.2,AGC ON), 0.028Lux @(F2.0,AGC ON), 0 Lux with IR |
| Tip lentila | Fixa |
| Rezolutie | 2MP |
| Tip senzor | 1/2.8" PS CMOS |
| Pixeli efectivi | 1920(H) x 1080(V) |
| Sistem de scanare | Progresiv |
| Format compresie video | H.264, MJPEG |
| Rata maxima de frame-uri | 25fps (1920×1080) |
| Iluminare minima | 0.01 lux |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Difuzor | Integrat |
| Distanta IR | 10m |
| Compensare lumina | BLC |
| Detectie de miscare | Da |
| Viteza obturator electronic | 1/3 s to 1/100,000 s |
| Rasturnare / oglinda imagine | Da |
| Protocol | TCP/IP, UDP/IP, RTP(UDP), RTP(TCP), RTSP, NT, HTTP, HTTPS, SSL, DHCP, PPPoE, FTP, SMTP, ICMP IGMP, SNMPv1/v2c/v3(MIB-2), ARP, DNS, DDNS |
| Analiza video inteligenta | Da |
| Functii analiza video inteligenta | Trecere bariera virtuala, detectie intrus |
| Greutate | 400g |





