Camera IP dome, 4MP, IR 30m, lentila varifocala motorizata 2.8-12mm, powered by Darkfighter, antivandal IK10, functii analiza video inteligenta, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, HLC, ROI, slot card micro SD/SDHC/SDXC 128GB, streaming triplu, IP66, 12VDC/PoE
1.019,26 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, Ehome |
| Tip card memorie | Micro SD / SDHC / SDXC (128GB) |
| Ethernet | 1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port |
| Iesire video | 1 Vp-p composite output (75 Ω/BNC) |
| Acces simultan maxim | 6 simultani, 32 pe trei niveluri (Administrator, Operator si User) |
| Ajustare calitate imagine | Rotire, saturatie, luminozitate, contrast, AGC, balans alb ajustabile prin software client si web browser |
| Capacitate streaming | Streaming triplu |
| CMS | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Limba pagina web | 32 limbi |
| Audio | 1 in/ 1 out |
| Securitate | Parola complicata, criptare HTTPS, watermark, filtrare adrese IP etc. |
| Web Viewer | Cu plug-in: IE8+ Fara plug-in: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Safari 11+ Local Service: Chrome 41.0+, Firefox 30.0+ |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +60°C / <95% RH |
| Grad protectie | IP66 |
| Protectie antivandalism | IK10 |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Alimentare PoE | Da |
| Dimensiuni (WxHxD) | Φ 153.4 x 133.2 mm |
| Format compresie audio | G722.1/G.711/G726/MP2L2/PCM/MP3 |
| Alarma | 1 in/1 out |
| Tip produs | DOME |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 75° |
| Tip lentila | Varifocala motorizata |
| Compresie | H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| Rezolutie | 4MP |
| Tip senzor | 1/2.5" PS CMOS |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.008 lux @(F1.2, AGC ON), 0.011 lux @(F1.4, AGC ON), 0 lux with IR |
| Distanta focala | 2.8-12mm |
| Unghi de vizualizare | Orizontal: 114° – 32° Vertical: 59° – 18° Diagonal: 141° – 36.5 |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 355° |
| Distanta IR | 30m |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie trecere bariera virtuala, intrus, faciala, obiecte indepartate, bagaje nesupravegheate, detectie miscare, sabotaj, schimbare in scena, exceptii |
| Compensare lumina | BLC / 3D DNR / HLC |
| Compensare dinamica lumina | WDR(120dB) |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| AGC | Da |
| Balans de alb | Da |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/100,000s (Slow Shutter) |
| Evenimente alarma | Detectie miscare, sabotaj, exceptie (retea deconectata, conflict adresa IP, logare ilegala, HDD plin, eroare HDD), schimbare in scena, detectie trecere bariera virtuala, intrus, obiecte indepartate, bagaje nesupravegheate, detectie faciala |
| Protocol | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS |
| Greutate | 1287g |





