Camera IP dome de exterior, 2MP, IR 30m, lentila varifocala motorizata 2.7-12mm, antivandal IK10, functii analiza video inteligenta, DWDR, 3D DNR, BLC, ROI, slot card micro SD/SDHC/SDXC 128GB, streaming dual, IP66, 12VDC/PoE
676,00 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Alarma | 1 in/1 out |
| Format compresie audio | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2 |
| Tip card memorie | Micro SD / SDHC / SDXC |
| Ethernet | RJ-45 (10/100BASE-T) |
| Ajustare calitate imagine | Saturatie, luminozitate, contrast ajustabile prin software client sau web browser |
| Capacitate streaming | Streaming dual |
| CMS | IVMS-4500 |
| IP | IPv6 |
| Intrari alarma | Da |
| Securitate | Autentificare utilizator, watermark, stream dual |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +60°C / <95% RH |
| Grad protectie | IP66 |
| Protectie antivandalism | IK10 |
| Consum | Max. 5.5W |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Alimentare PoE | Da |
| Dimensiuni (WxHxD) | Φ141x 99.9 mm |
| Iesiri alarma | Da |
| Slot card | Da |
| Tip produs | DOME |
| Distanta focala | 2.7-12mm |
| Tip lentila | Varifocala motorizata |
| Rezolutie | 4MP |
| Tip senzor | 1/2.7" PS CMOS |
| Format compresie video | H.264, MJPEG |
| Rata maxima de frame-uri | 25fps (1920×1080) |
| Iluminare minima | 0.01 lux |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0.01Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Unghi de vizualizare | 113° ~ 33.8° |
| Protocol | TCP/IP,ICMP,HTTP,HTTPS,FTP,DHCP,DNS,DDNS,RTP,RTSP,RTCP, PPPoE,NTP,UPnP,SMTP,SNMP,IGMP,802.1X,QoS,IPv6,Bonjour |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 355° |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 75° |
| Distanta IR | 30m |
| Compensare dinamica lumina | DWDR |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Detectie de miscare | Da |
| Declansare alarma la | Detectie intrus, trecere bariera virtuala, miscare, analiza dinamica, sabotaj, retea deconectata, conflict adresa IP, HDD plin, eroare HDD |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/100,000s |
| Greutate | 800g |





