Camera IP dome de exterior, 3.27MP, zoom optic 30x (4.3-129.0mm), zoom digital 12x, unghi rotatie (PAN) 360 grade (endless), 256 presetari, detectie miscare, reducere zgomot, slot card SD, streaming dual, heater, antivandal IK10, IP66, 24VAC
18.904,65 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | SONY |
| CMS | Real Shot Manager |
| Intrari alarma | Da |
| Iesiri alarma | Da |
| Alarma | 2 in/1 out |
| Audio | MIC IN/LINE IN, Audio Output |
| Comunicare audio | Bidirectional |
| Format compresie audio | G.711/G.726 |
| Tip card memorie | SD |
| Ethernet | RJ-45 (10/100BASE-T) |
| Acces simultan maxim | 5 |
| Capacitate streaming | Streaming dual |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF |
| Functii analiza video inteligenta | DEPA |
| IP | IPv4, IPv6 |
| Limba pagina web | Engleza |
| Metoda control bitrate | H.264, MPEG-4: CBR/VBR, MJPEG: VBR |
| Securitate | Autentificare utilizator |
| Web Viewer | Microsoft Internet Explorer Ver. 6.0, Ver. 7.0, Ver. 8.0 Firefox Ver.3.5 (Plug-in free viewer only) Safari Ver.4.0 (Plug-in free viewer only) Google Chrome Ver.4.0 (Plug-in free viewer only) |
| Temperatura / umiditate functionare | -40°C ~ +60°C / <80% RH |
| Grad protectie | IP66 |
| Protectie antivandalism | IK10 |
| Consum | Max. 76W |
| Alimentare VAC 24 | Da |
| Dimensiuni (WxHxD) | Ø 222 mm x 324.1 mm |
| Slot card | Da |
| Analiza video inteligenta | Da |
| Plaja focala | 4.3-129mm |
| Control focus | Auto |
| Tip produs | PTZ |
| Tip lentila | Varifocala |
| Rezolutie | 3MP |
| Tip senzor | 1/2.8" Exmor CMOS |
| Format compresie video | H.264, MPEG-4, MJPEG |
| Rata maxima de frame-uri | 25fps |
| Iluminare minima | 1.7 lux |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 1.7 lux A/N: 0.3 lux |
| Zoom optic | 30x |
| Unghi de vizualizare | H : 59.5Ëš(Wide) ~ 2.1Ëš(Tele) |
| Rotire orizontala (PAN) | 360Ëš Endless |
| Protocol | IPv4, IPv6, TCP, UDP, ARP, ICMP, IGMP, HTTP, HTTPS, FTP (client/server), SMTP, DHCP, DNS, NTP, RTP/RTCP, RTSP, SNMP(MIB-2) |
| Viteza rotire orizontala | 300Ëš/sec |
| Rotire verticala (TILT) | 210Ëš |
| Viteza rotire verticala | 300Ëš/sec |
| Presetari | 256 |
| Compensare dinamica lumina | Wide-D (86dB) |
| Reducere de zgomot | DynaView |
| Stabilizare de imagine | Da |
| Detectie de miscare | Da |
| Balans de alb | Auto, ATW, Interior, Exterior, Manual |
| Viteza obturator electronic | 1/1 to 1/10,000sec |
| Zoom digital | 12x |
| Greutate | 4.3Kg |





