Camera IP dome de exterior, 4MP, IR 30m, lentila fixa 2.8mm, alarma/audio 1 in/1 out, detectie faciala si alte functii analiza video inteligenta, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, ROI, streaming dual, slot card micro SD/SDHC/SDXC 128GB, IK10, IP67, 12VDC/PoE
463,75 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Functii analiza video inteligenta | Detectie faciala, detectie intrus, trecere bariera virtuala, miscare, analiza dinamica |
| Dimensiuni (WxHxD) | Φ111 x 82 |
| Alimentare PoE | Da |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Protectie antivandalism | IK10 |
| Grad protectie | IP67 |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +60°C / <95% RH |
| Capacitate streaming | Streaming dual |
| Ajustare calitate imagine | Rotire, saturatie, luminozitate, contrast ajustabile prin software client sau web browser |
| Ethernet | 1 RJ45 10M/100M Ethernet port |
| Tip card memorie | Micro SD / SDHC / SDXC (128GB) |
| Audio | 1 intrare/ 1 iesire |
| Alarma | 1 intrare/ 1 iesire |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/100,000s |
| Tip produs | DOME |
| Declansare alarma la | Sabotaj, retea deconectata, conflict adresa IP, exceptie stocare |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Compensare dinamica lumina | WDR (120dB) |
| Day & Night | Filtru ICR |
| Distanta IR | 30m |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 75° |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 355° |
| Unghi de vizualizare | 106° |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0.01Lux @ (F1.2, AGC ON) ,0 Lux with IR |
| Tip senzor | 1/3" PS CMOS |
| Rezolutie | 4MP |
| Tip lentila | Fixa |
| Greutate | 500g |





