Camera IP mini-bullet de exterior, 2MP, IR 30m, lentila fixa 2.8mm, microfon incorportat, functii analiza video inteligenta, DWDR, 3D DNR, BLC, ROI, streaming dual, IP66, 12VDC/PoE
197,55 lei
Out of stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Functii analiza video inteligenta | Sabotaj, detectie miscare |
| Comunicare audio | Microfon incorporat |
| Ethernet | RJ-45 (10/100BASE-T) |
| Numar max. utilizatori | 6 simultani si 32 sub trei nivele (administrator, operator, utilizator) |
| Ajustare calitate imagine | Ajustare saturatie, luminozitate, contrast, AGC, prin software client sau web browser |
| Capacitate streaming | Streaming dual |
| CMS | iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| IP | IPv6 |
| Lungime de unda IR | 850nm |
| Securitate | Autentificare utilizator, watermark |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +60°C / <95% RH |
| Grad protectie | IP66 |
| Consum | Max. 4W |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Alimentare PoE | Da |
| Dimensiuni (WxHxD) | Ø 70 mm x 172.7mm |
| Analiza video inteligenta | Da |
| Protocol | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, QoS, UDP |
| Tip produs | BULLET |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Tip lentila | Fixa |
| Rezolutie | 2MP |
| Tip senzor | 1/2.8" PS CMOS |
| Format compresie video | H.265+,H.265,H.264,H.264+ |
| Rata maxima de frame-uri | 25fps (1920×1080) |
| Iluminare minima | Color: 0.028 Lux @(F1.2, AGC ON) |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0 lux |
| Unghi de vizualizare | orizontal: 114°, vertical: 62°, diagonal: 135° |
| Rasturnare / oglinda imagine | Da |
| Distanta IR | 30m |
| Compensare lumina | BLC |
| Compensare dinamica lumina | DWDR |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Detectie de miscare | Da |
| Declansare alarma la | Detectie de miscare, sabotaj, logare ilegala |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/100,000s (Slow Shutter) |
| Greutate | 510g |





