Camera IP mini-bullet de exterior, 4MP, IR 30m, lentila fixa 4mm, DWDR, 3D DNR, BLC, ROI, detectie miscare, streaming dual, IP67, 12VDC/PoE
362,17 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Zone private | Da |
| Dimensiuni (WxHxD) | 69.1 mm x66 mm x 172.7 mm |
| Alimentare PoE | Da |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Grad protectie | IP67 |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +60°C / <95% RH |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| CMS | Hik-Connect, iVMS-4500 |
| Capacitate streaming | Streaming dual |
| Ajustare calitate imagine | Luminozitate, saturatie, contrast ajustabile prin software client sau web browser |
| Ethernet | 1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port |
| Protocol | TCP/IP,ICMP,HTTP,HTTPS,FTP,DHCP,DNS,DDNS,RTP,RTSP,RTCP, NTP,UPnP,SMTP,SNMP,IGMP,802.1X,QoS,IPv6,Bonjour |
| Rasturnare / oglinda imagine | Da (oglinda) |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/100,000s (Slow Shutter) |
| Declansare alarma la | Sabotaj, retea deconectata, conflict adresa IP |
| Detectie de miscare | Da |
| Tip produs | BULLET |
| Distanta focala | 4mm |
| Tip lentila | Fixa |
| Rezolutie | 4MP |
| Tip senzor | 1/3" PS CMOS |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.01Lux @(F1.2,AGC ON),0 Lux with IR |
| Apertura | F2.0 |
| Tip montura | M12 |
| Unghi de vizualizare | 83.6° |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 360° |
| Rotire verticala (TILT) | -90Ëš ~ 90Ëš |
| Distanta IR | 30m |
| Day & Night | Filtru ICR |
| Compensare lumina | BLC / ROI |
| Compensare dinamica lumina | DWDR |
| Greutate | 500g |





