Camera IP mini-dome de exterior, 2MP, IR 30m, lentila fixa 2.8mm, microfon incorporat, Wi-Fi 50m, DWDR, 3D DNR, BLC, ROI, slot card micro SD/SDHC/SDXC 128GB, streaming dual, detectie miscare, IP66, 12VDC
264,09 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Interfata retea | 1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port |
| Dimensiuni (WxHxD) | Φ 121.4 mm x 92.2 mm |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Consum | Max. 5W |
| Grad protectie | IP66 |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +60°C / <95% RH |
| Web Viewer | IE8+, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+ |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| CMS | iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-5200, iVMS-4500 |
| Ajustare calitate imagine | Saturatie, luminozitate, contrast ajustabile prin software client sau web browser |
| Acces simultan maxim | 6 simultani, 32 pe trei niveluri (Administrator, Operator si User) |
| WIFI | Da |
| Protocoale | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| Tip card memorie | Micro SD / SDHC / SDXC (128GB) |
| Format compresie audio | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Microfon | 1 microfon integrat |
| Tip produs | DOME |
| Tip montura | M12 |
| Tip lentila | Fixa |
| Rezolutie | 2MP |
| Tip senzor | 1/2.8" PS CMOS |
| Format compresie video | H.265+,H.265,H.264,H.264+ |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.01 Lux @(F1.2; AGC ON), 0.028 Lux @(F2.0; AGC ON) |
| Apertura | F2.0 |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Viteza obturator electronic | 1/3s ~ 1/100,000s (Slow Shutter) |
| Unghi de vizualizare | orizontal: 114°, vertical: 62°, diagonal: 135° |
| Distanta IR | 30m |
| Compensare lumina | BLC / 3D DNR |
| Compensare dinamica lumina | DWDR |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Declansare alarma la | Detectie de miscare, sabotaj, retea deconectata, conflict adresa IP, logare ilegala, HDD plin sau eroare HDD |
| Greutate | 465g |





