Camera IP PTZ, 2MP, IR 100m, lentila varifocala motorizata 4.8-120mm, zoom optic 25x, zoom digital 16x, captura faciala si alte functii inteligente, alarma/audio 1 in/1 out, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, HLC, EIS, Defog, 24 zone private, 300 presetari, IP66, 12VDC/PoE
1.672,14 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Capacitate streaming | Streaming triplu |
| Functii analiza video inteligenta | Captura faciala, detectie miscare, exceptie audio, sabotaj, intrus, trecere bariera virtuala, intrare/iesire regiune predefinita, bagaje nesupravegheate, obiecte indepartate |
| Alarma | 1 intrare/ 1 iesire |
| Audio | 1 intrare/ 1 iesire |
| Format compresie audio | G.711alaw, G.711ulaw, G.722.1, G.726, MP2L2, PCM |
| Tip card memorie | Micro SD / SDHC / SDXC (256GB) |
| Ethernet | RJ45, self-adaptive 10M/100M Ethernet port |
| CMS | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Viteza obturator electronic | 1/1 s ~ 1/30000 s (Slow Shutter) |
| Interfata programare aplicatie | ISAPI, Hikvision SDK, Hik-Connect, ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISUP |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +65°C / 90% RH |
| Grad protectie | IP66 |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Alimentare PoE | Da |
| Dimensiuni (WxHxD) | Φ 164.5 mm × 290 mm |
| Zoom digital | 16x |
| Balans de alb | auto, ATW, sodium lamp, fluorescent lamp, indoor, outdoor, MWB, Locked WB |
| Tip produs | PTZ |
| Zoom optic | 25x |
| Tip lentila | Varifocala motorizata |
| Rezolutie | 2MP |
| Tip senzor | 1/2.8” progressive scan CMOS |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON); B/W: 0.001 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR |
| SNR (Raport semnal/zgomot) | > 52dB |
| Apertura | F1.6 |
| Unghi de vizualizare | orizontal: 57.6°-2.5° (wide-tele), vertical: 34.4°-1.4° (wide-tele), diagonal: 64.5°-2.9° (wide-tele) |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Rotire orizontala (PAN) | 360° |
| Rotire verticala (TILT) | -15° to 90° (auto-flip) |
| Presetari | 300 |
| Distanta IR | 100m |
| Compensare lumina | BLC, HLC, defog, 3D DNR, EIS, regional exposure, regional focus |
| Compensare dinamica lumina | WDR (120dB) |
| Reducere efect ceata (Defog) | Da |
| Greutate | 2kg |





