Camera IP PTZ de exterior, 2MP, zoom optic 36x, distanta focala 5.7-205.2mm, port FPS, zoom digital 16x, rapid focus, alarma 7in/2out, audio 1 in/1 out, functii analiza video inteligenta, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, HLC, EIS, Defog Optic, 24 zone private, slot card micro SD/SDHX/SDXC 256GB, streaming triplu, IK10, IP67, 24VAC/Hi-PoE
4.743,93 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Acces simultan maxim | 20 utilizatori simultani, 32 pe trei niveluri (Administrator, Operator, User) |
| Zoom digital | 16x |
| Functii analiza video inteligenta | Captura faciala, detectie intrus, trecere bariera virtuala, intrare/iesire zona predefinita, detectie bagaje nesupravegheate, obiecte indepartate, exceptii audio, manual tracking, auto tracking, event tracking |
| Alarma | 7 intrari/2 iesiri |
| Audio | 1 intrare/ 1 iesire |
| Format compresie audio | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Tip card memorie | Micro SD / SDHC / SDXC (256GB) |
| Ethernet | 1 RJ45 10 M/100 M Ethernet interface, Hi-PoE |
| Capacitate streaming | Streaming triplu |
| Balans de alb | Auto/Manual/ATW (Auto-tracking White Balance)/Indoor/Outdoor/Fluorescent Lamp/Sodium Lamp |
| CMS | iVMS-4200, iVMS-4500, iVMS-5200, Hik-Connect |
| Interfata programare aplicatie | ONVIF (Profile S, Profile G, Profile T), ISAPI, SDK |
| Temperatura / umiditate functionare | -40°C ~ +70°C / <95% RH |
| Grad protectie | IP67 |
| Protectie antivandalism | IK10 |
| Alimentare VAC 24 | Da |
| Alimentare hPoE | Da |
| Dimensiuni (WxHxD) | Φ 231.1 mm x 355.6 mm |
| Viteza obturator electronic | 1 ~ 1/30.000s |
| AGC | Auto / Manual |
| Tip produs | PTZ |
| Unghi de vizualizare | orizontal: 59.8°-2.0° (wide-tele), vertical: 33.6°-1.1° (wide-tele), diagonal: 68.6°-2.3° (wide-tele) |
| Tip lentila | Varifocala |
| Rezolutie | 2MP |
| Tip senzor | 1/1.8" PS CMOS |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.002 Lux @(F1.5, AGC ON); B/W: 0.0002 Lux @(F1.5, AGC ON) |
| Distanta focala | 5.7-205.2mm |
| Zoom optic | 36X |
| Viteza zoom | 4.4 s |
| Distanta de focalizare minima | 10~1500mm |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Control focus | Auto / Semiautomat / Manual |
| Rotire orizontala (PAN) | 360Ëš Endless |
| Rotire verticala (TILT) | -20Ëš~90Ëš |
| Presetari | 300 |
| Day & Night | Filtru ICR |
| Compensare lumina | BLC / HLC / 3D DNR / EIS / Defog Optic |
| Compensare dinamica lumina | WDR (120dB) |
| Reducere efect ceata (Defog) | Da |
| Greutate | 6Kg |





