Camera IP turret de exterior, 4MP, IR 30m, lentila fixa 2.8mm, microfon incorporat, functii analiza video inteligenta, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, HLC, ROI, slot card micro SD/SDHC/SDXC 128GB, streaming triplu, IP66, 12VDC/PoE
451,13 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Ethernet | RJ-45 (10/100BASE-T) |
| Zone private | Da |
| Rasturnare / oglinda imagine | Da |
| Functii analiza video inteligenta | Trecere bariera virtuala, detectie intrus, detectie faciala |
| Comunicare audio | Microfon incorporat |
| Format compresie audio | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3 |
| Tip card memorie | Slot SD / SDHC / SDXC Max. 128GB |
| Securitate | Criptare HTTPS, autentificare 802.1.X, watermark, autentificare de baza si digest, autentificare digest WSSE pentru ONVIF, TLS1.2 |
| Reducere de zgomot | 3DDNR |
| Temperatura / umiditate functionare | -30 °C to +60 °C |
| Grad protectie | IP66 |
| Consum | Max, 7.5W |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Alimentare PoE | Da |
| Dimensiuni (WxHxD) | Φ 127.3 x 95.9 mm |
| Detectie de miscare | Da |
| Compensare dinamica lumina | WDR(120dB) |
| Tip produs | DOME |
| Iluminare minima | Color: 0.018 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Tip lentila | Fixa |
| Rezolutie | 4MP |
| Dimensiune senzor | 1/3" |
| Tip senzor | Progressive Scan CMOS |
| Format compresie video | H.265+,H.265,H.264,H.64+, MJPEG |
| Rata maxima de frame-uri | 25fps |
| Iluminare minima color si alb/negru | 0 Lux |
| Compensare lumina | BLC |
| Distanta focala | 2.8mm |
| Unghi de vizualizare | Orizontal 103°, Vertical 58°, Diagonal 123° |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 360° |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 75° |
| Distanta IR | 30m |
| Day & Night | Filtru ICR |
| Greutate | 890g |





