Camera IP turret de exterior, 4MP, IR 30m, lentila fixa 4mm, functii analiza video inteligenta, WDR 120dB, 3D DNR, BLC, HLC, ROI, slot card micro SD/SDHC/SDXC 128GB, streaming triplu, IP66, 12VDC/PoE
528,89 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Reducere de zgomot | 3D DNR |
| Dimensiuni (WxHxD) | Φ 127.3 x 95.9 mm |
| Alimentare PoE | Da |
| Alimentare VDC 12 | Da |
| Grad protectie | IP66 |
| Temperatura / umiditate functionare | -30°C ~ +60°C / <95% RH |
| Ethernet | 1 RJ45 100M self-adaptive Ethernet port |
| Tip card memorie | Slot micro SD/SDHC/SDXC Max. 128GB |
| Format compresie audio | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3 |
| Functii analiza video inteligenta | Trecere bariera virtuala, detectie intrus, detectie faciala |
| Detectie de miscare | Da |
| Compensare dinamica lumina | WDR(120dB) |
| Tip produs | DOME |
| Compensare lumina | BLC / HLC |
| Day & Night | Filtru ICR |
| Distanta IR | 30m |
| Rotire verticala (TILT) | 0° ~ 75° |
| Rotire orizontala (PAN) | 0° ~ 360° |
| Unghi de vizualizare | Orizontal 83°, Vertical 45°, Diagonal 99° |
| Distanta focala | 4mm |
| Iluminare minima color si alb/negru | Color: 0.018 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Tip senzor | 1/3" PS CMOS |
| Rezolutie | 4MP |
| Tip lentila | Fixa |
| Greutate | 635g |





