DVR cu 32 canale, 8MP rezolutie maxima inregistrare, alarma 16 in/4 out, audio 4 in/1 out, 4 x SATA, 10 TB / HDD, eSATA, 100-240 VAC
4.715,23 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| VGA | Da |
| Consum | 74W |
| Alimentare | 100 ~ 240 VAC |
| Temperatura / umiditate depozitare | -10°C ~ +55°C / 10-90% RH |
| Banda | 32 Kbps – 10 Mbps |
| USB | 2x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Interfata seriala | RS-232, RS-485, tastatura |
| Interfata retea | 2, RJ45 10M/100M/1000M self-adaptive Ethernet interface |
| Iesiri alarma | 4 |
| Intrari alarma | 16 |
| Compresie audio | G.711u |
| Iesiri audio | 1 |
| Intrari audio | 4 |
| HDMI | Da |
| Porturi SATA | 4 |
| Numar canale | 32ch |
| Capacitate maxima / HDD | 10 TB |
| Interfete eSATA | 1 |
| Stocare cloud | Dropbox/Google Drive/Microsoft OneDrive |
| Protocol | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnPâ„¢, HTTPS, ONVIF, SNMP |
| Suport RAID | RAID0, RAID1, RAID5, RAID6, RAID10 |
| Rezolutie max. inregistrare | 8MP |
| Rezolutie de redare | 8MP/5MP/4MP/3MP/1080p/720p |
| Frame rate | 8MP@8fps, 5MP@12fps, 4MP@15fps, 3MP@18fps, 1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF@25fps |
| Rezolutii inregistrare | 8MP/5MP/4MP/3MP/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Tip camere suportate | Analogic/HDTVI/AHD/HDCVI/IP Hikvision |
| Compatibilitate | HDTVI/HDCVI/AHD/CVBS/IP |
| Compresie | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Carcasa | Metalica |
| Dimensiuni | 440 x 390 x 70 mm |





