NVR 32 canale, 4 canale AcuSense, incoming 256 Mbps, H.265+, inregistrare pana la 12MP, VGA, HDMI, 2xUSB2.0, 1xUSB3.0, 4 interfete SATA (accepta HDD de 8TB), 1 interfata eSATA, audio 1in/1out, alarma 4in/1out, RS-485, RS-232, 100-240 VAC, consum max. 80W, 30W fara HDD
3.062,03 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Iesiri audio | 1 |
| Dimensiuni | 445 × 400 ×71 mm |
| Alimentare | 100 ~ 240 VAC |
| Temperatura / umiditate functionare | -10°C ~ +55°C / 10% ~ 90% RH |
| Banda | 256 Mbps |
| USB | 2x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Interfata seriala | RS-485 (half-duplex), RS-232, Keyboard |
| Interfata retea | 2, RJ-45 10/100/1000 Mbps self-adaptive Ethernet interface |
| Iesiri alarma | 4 |
| Intrari alarma | 16 |
| Intrari audio | 1 |
| Numar canale | 32ch |
| HDMI | Da |
| VGA | Da |
| Porturi SATA | 4 |
| Capacitate maxima / HDD | 8 TB |
| Interfete eSATA | 1 |
| Rezolutie max. inregistrare | 12MP |
| Rezolutii inregistrare | 12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/ DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Compresie | H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 |
| Tehnologie | AcuSense |
| Carcasa | Metalica |
| Greutate | 5Kg |





