NVR 32 canale, AcuSense, recunoastere faciala si reducere alarme false, incoming 256 Mbps, H.265+, inregistrare pana la 12MP, VGA, HDMI, 2xUSB2.0, 1xUSB3.0, 4 interfete SATA (accepta HDD de 10TB), 1 interfata eSATA, audio 1in/1out, alarma 16in/4out, 100-240 VAC, consum max. 30W fara HDD, carcasa 1.5U
2.412,55 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| Compresie audio | G.711ulaw/G.711alaw/G.722/G.726/MP2L2 |
| Dimensiuni | 445 x 400 x75 mm |
| Alimentare | 100 ~ 240 VAC |
| Temperatura / umiditate functionare | -10°C ~ +55°C / 10% ~ 90% RH |
| Banda | 256 Mbps |
| Audio | 1 intrare/ 1 iesire |
| Alarma | 16 intrari / 4 iesiri |
| USB | 2x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| HDMI | Da |
| Numar canale | 32ch |
| VGA | Da |
| Porturi SATA | 4 |
| Capacitate maxima / HDD | 10 TB |
| Interfete eSATA | 1 |
| Rezolutie max. inregistrare | 12MP |
| Compresie | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Tehnologie | AcuSense |
| Carcasa | Metalica |
| Greutate | 5.6Kg |





