NVR 32 canale, incoming 160 Mbps, outgoing 80 Mbps, rezolutie de inregistrare pana la 6MP, VGA, HDMI, CVBS, 4 interfete SATA (accepta HDD de 4TB), 16 porturi PoE, alarma 16xIN, 4xOUT, ONVIF, NIC Gigabit, 220VAC, compatibil Android si iOS
2.087,83 lei
1 in stock
SPECIFICAȚII
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Producator | HIKVISION |
| VGA | Da |
| Dimensiuni | 445 x 390 x 70 mm |
| Consum | 20W |
| Alimentare | 100 ~ 240VAC |
| Porturi PoE | 16 |
| Temperatura / umiditate functionare | -10°C ~ +55°C / 10% ~ 90% RH |
| Control banda | Selectabil |
| Banda | 200 Mbps |
| USB | 2x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Interfata seriala | RS-232/RS-485 |
| Interfata retea | 2x RJ45 10/100/1000 Ethernet |
| Iesiri alarma | 4 |
| Intrari alarma | 16 |
| HDMI | Da |
| Porturi SATA | 4 |
| Numar canale | 32ch |
| Back up | USB |
| Capacitate maxima / HDD | 4 TB |
| Interfete eSATA | 1 |
| Aplicatii mobile | iVMS-4500 |
| Acces mobil | Android, iOS |
| Rezolutie max. inregistrare | 5MP |
| Rezolutie de redare | 5MP/3MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Mod de inregistrare | Continuu, detectie miscare, alarma, alarma/detectie miscare, program |
| Rezolutii inregistrare | 5MP/3MP/1080P/UXGA/720P/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Tip camere suportate | IP |
| Compresie | H.264+ |
| Numar intrari video | 32 |
| Carcasa | Metalica |
| Greutate | 4kg |





